Henna pudrowa

brow henna, henna pudrowa, henna pudrowa jastrzębie zdrój, henna pudrowa wodzisław Śląski, henna pudrowa Gołkowice

To naturalny preparat pochodzenia roślinnego. Dzięki naturalnemu składowi Brow Henna nie tylko skutecznie barwi lecz także odżywia praz pielęgnuje skórę i włosy dzięki minerałom i witaminom zawartym w hennie. Henna pudrowa nie ma negatywnego wpływu na stan włosów oraz skóry.

Zalety zastosowania Henny pudrowej

Największy plus stylizacji henną pudrową polega na świetnej trwałości. Efekt na skórze utrzymuje się ok. 11-16 dni, a na włoskach – znacznie dłużej.

BrowXenna, dzięki dużej gamie kolorów pozwala na dobór koloru idealnie pasujący do klientki. Jesteśmy nawet w stanie idealnie dobrać kolor dla brunetki czy też blondyki. Brow Henna posiada gamę kolorów od czarnych po ciemne blondy. Dopasowanie koloru wykonuje na podstawienie przede wszystkim koloru skóry oraz wskazówkach klientki, a nie tylko kolorze włosów.

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra jest bardzo mocno oczyszczana oraz peelingowana,następnie przechodzę do geometrii brwi za pomocą nitki, dzięki temu będziemy mogły idealnie dobrać kształ brwi do urody klientki.

Jak wygląda zabieg Henny pudrowej?

Stylizacja trwa około 75 – 90minut:

  • Kilkuetapowy demakijaż okolic brwi
  • Spersonalizowana geometria brwi za pomocą nitki, linijki.
  • Obrysowanie kształtu brwi białą pastą
  • Aplikacja henny pudrowej
  • Regulacja Brwi
  • Zmywanie henny
  • Makijaż korygujący zaczerwienioną skórę.

Koszt Henny Pudrowej to 45 zł

Zobacz całą moją ofertę – Kosmetyczka Gołkowice
W celu jakichkolwiek pytań zadzwoń lub napisz na Fb

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby na henne pudrową z powiatu Śląskiego: Gołkowice, Skrzyszów, Godów, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Łaziska, Skrbeńsko oraz pobliskich miejscowości.

Najnowsze wpisy
Kategorie