Najmodniejsze trendy na paznokcie jesień/zima 2020

Najmodniejsze trendy na paznokcie jesień/zima 2020

Wiele Pań decyduje się by ich paznokcie zawsze pasowały z obecnie panującą porą roku, dlatego zrobiłam mały zbiór kolorków oraz zdobień, które idealnie wpasowują się w te pory roku.

Które paznokcie są hitem 2020? Jaki Kolor wybrać? Brąz czy Pomarańcz?

Trendy Paznokcie Gołkowice, Godów, Skrbeńsko, Łaziska, Skrzyszów.

Jesienne kolory na paznokciach zaczynają się od beżów a kończą na czerni, dlatego z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Najbardziej popularne zestawiania to:

Kolory typowej jesieni, czyli Pomarańcz, Brąz, Czerwień a nawet Zieleń

Mocne oraz ciemne kolory: Granat, Czerń, Bordo, Fiolet

Jasne naturalne kolory, ale z jesiennym zdobieniami.

Oczywiście nie możemy zapomnieć o dodatkach! Jak to mówią „Polska ZŁOTA Jesień”

Najmodniejsze trendy na paznokcie jesień 2020
Indigo hedonista
Najmodniejsze trendy na paznokcie jesień 2020
Vasco Spanish Red/Mirror Effect Gold

Pomarańcz, Brąz oraz beż idealnie będzie komponował się ze złotą folią, ze złotymi cyrkoniami oraz pięknym złotym lakierem.

Zdobienia najbardziej kojarzące się z tą porą roku to zdecydowanie są to Listki oraz Dynie. Na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie by umilić, chociaż troszkę sobie ten czas.

Najmodniejsze trendy na paznokcie jesień 2020
Ornamenty i cyrkonie

Zima to pora roku gdzie możemy zaszaleć na paznokciach i popłynąć w wodze wyobraźni. Jesień to czas ciepłych kolorów natomiast w zimą zdecydowanie królują chłodne kolory Błękit, Granat, Biel, Czerwień nawiązując do Bożego Narodzenia oraz Srebro.

Najmodniejsze trendy na paznokcie zima 2020

Takie paznokcie można zdobić na milion sposobów np. posypać pyłkiem SNOW, który da nam efekt śniegu! Możemy wetrzeć pyłek holo i będziemy miały miesiące się paznokcie jak bombki na choince <3  Połączeń jest wiele! Na święta paznokcie możemy ozdobić ręcznie malowanymi Śnieżynkami, Choinkami, Gwiazdkami i tym podobne.

Najmodniejsze trendy na paznokcie zima 2020

Nie możemy zapomnieć o hicie na paznokciach, który króluje już kilka lat.

Efekt Sweterka to ponadczasowy trend gdzie klientki bardzo lubią do niego wracać. Możemy robić dowolne stylizacje za pomocą lakieru pomieszanego z akrylem! Popatrzcie tylko na te cuda. Sama na pewno skuszę się na tą stylizację w grudniu.

Najmodniejsze trendy na paznokcie zimę 2020

Mam nadzieję, że każda z was znalazła coś dla siebie, Pamiętajcie dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę w wyborze stylizacji oraz zdobień!

Najmodniejsze trendy na paznokcie zima 2020
Najnowsze wpisy
Kategorie