Lifting rzęs co musisz wiedzieć?

Lifting rzęs jastrzębie zdrój, lifting rzęs wodzisław Śląski, lifting rzęs Gołkowice, lifting rzęs godów

Długie, Podkręcone, Grube to marzenie każdej kobiety! Lifting rzęs to zabieg który łączy odżywianie, podkręcanie oraz przyciemnianie rzęs. 

Zabieg jest polecany Paniom, które chcą  „odpocząć” od przedłużania rzęs tradycyjną metodą. Dobrze wykonany zabieg przede wszystkim wzmocni oraz wypielęgnuje nam rzęsy.

Dla kogo zabieg Liftingu rzęs ? 

Jeśli borykasz się z cienkimi oraz prostymi rzęsami i nawet przy stylizacji sztucznych rzęs jest to widoczne, to zabieg laminacji rzęs jest to właśnie dla ciebie! Zabieg jest idealną alternatywą dla doczepianych rzęs, które potrzebują ciągłej wizyty w salonie. Zabieg laminacji z pewnością pogrubi, odpowiednio uniesie, i podkręci rzęsy oraz delikatnie je przyciemni.

Przeciwwskazania dla Liftingu rzęs

 • Jęczmień na powiece
 • Choroby alergiczne oczu
 • Chemioterapia
 • Infekcje oczu tj. zapalenie spojówek, liszaj, opryszczka
 • Niedawno przeprowadzane operacje w okolicy oczu
 • Choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka
 • Każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy
 • Kobiety w ciąży.
 • Zapalenie rogówki
 • Nadwrażliwość oczu
 • Szkła kontaktowe należy zdjąć przed wykonaniem zabiegu liftingu lecz one nie są przeciwskazaniem

Jak wygląda zabieg Liftingu rzęs?

ETAP 1
Przygotowanie: oczyszczamy oraz odtłuszczamy rzęsy i nakładamy pod oczy płatek, którego zadaniem będzie zabezpieczenie dolnych rzęs przed sklejeniem się z górnymi, a także zabezpieczenie skóry pod oczami przed preparatami używanymi do zabiegu.

ETAP 2
Nakładamy odżywczy preparat: nakładamy na powiekę górną specjalny silikonowy wałeczek „nakręcamy” na niego górne rzęsy. Po tym etapie pokrywamy rzęsy odżywczym preparatem który podkręca nam rzęsy. Po upływie kilku minut ściągamy preparat i nakładamy odżywkę z witaminami która wzmocni i odżywi nam rzęsy.

ETAP 3.
Farbowanie: Na rzęsy nakładamy specjalną farba do rzęs w czarnym lub brązowym kolorze.

Bardzo ważne jest, aby wszystkie preparaty dobrze wyschły, dlatego zabieg może trwać około 90 minut.

Jakie są efekty zabiegu Liftingu rzęs?

Efekt utrzymuje się od około półtorej miesiąca do nawet dwóch. Po zabiegu nie występują podrażnienie ani uczulenie z wyłączeniem przypadków indywidualnej nadwrażliwości na preparaty używane do zabiegu. Na rzęsy można nakładać makijaż i stosować standardowe preparaty do zmywania kosmetyków.

Sprawdź cenę – Lifting rzęs Gołkowice

Zapraszam wszystkie osoby na lifting rzęs z powiatu Śląskiego: Godów, Skrzyszów, Gołkowice, Jastrzębie Zdrój, Łaziska, Wodzisław Śląski, Skrbeńsko oraz pobliskich miejscowości.

Najnowsze wpisy
Kategorie